Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Uczniowie LO w czołówce konkursu recytatorskiego w Wielkopolsce

W poniedziałek w Teatrze Miejskim w Lesznie spotkali się laureaci konkursu recytatorskiego Pan Tadeusz wyłonieni wcześniej w eliminacjach rejonowych.

-15 najlepszych recytatorów z całej Wielkopolski zmierzyło się z niełatwym tekstem naszej narodowej epopei. Poziom prezentacji scenicznych był bardzo wysoki i członkowie jury pod przewodnictwem Doroty Kinal z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu miało twardy orzech do zgryzienia.

Ostatecznie wybrano trójkę najlepszych, a wśród nich znaleźli się recytatorzy z naszego liceum. Pierwsze miejsce zajął Mateusz Budziński z 3c, a trzecie – Michał Trubuś z 3cg. Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe, a wyróżnieni – wśród których znalazła się Oliwia Osowiec – czytniki.Gratulujemy! Mickiewicz byłby z Was dumny!

 

 

Konkurs przebiegał w niezwykle przyjaznej atmosferze, do czego niewątpliwie przyczynili się organizatorzy: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Teatr Miejski w Lesznie oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie- czytamy na stornie LO w Słupcy.

 


Najnowszy komentarz
  • Ok 20 lat temu byłem uczniem lo i uważam, że poziom grona pedagogicznego jest co najmniej w pierwszej 10 wszelkich rankingów w kraju.

Dodaj komentarz