Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Uczniowie z Cienina Zabornego na meczu Lecha

Uczniowie ze szkoły podstawowej w Cieninie Zabornym wyjechali do Poznania na mecz Lech Poznań – Stal Mielec w ramach akcji „Kibicuj z klasą”, aby razem z innymi oglądać widowisko i kibicować swojej ulubionej drużynie.

-Tego dnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny i zapewne nie ostatni na żywo oglądali mecz piłki nożnej. Akcja „Kibicuj z klasą” przyciągnęła niezliczone tłumy na stadion przy ulicy Bułgarskiej. W niedzielne południe nasze dzieci bawiły się świetnie i już od pierwszych minut jasne było, że czas nie będzie się dłużył. Mecz rozpoczął się o godz. 12.30. Wszyscy przeżywali to, co się działo na boisku i na trybunach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Lecha.

Celem programu „Kibicuj z klasą” jest popularyzacja wśród młodzieży piłki nożnej, wspieranie kulturalnym dopingiem swojej ulubionej drużyny oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych zespołów i ich kibiców.

Dziękujemy pomysłodawcom i opiekunom za umożliwienie nam udziału w tej akcji – pani Annie Tomczak, Pawłowi Barańskiemu i Markowi Imbiorowiczowi- czytamy w informacji szkoły.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz