Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Udana inauguracja sezonu

Od wygranej swoje rozgrywki ligowe rozpoczęli piłkarze ZKS Orły Zagórów, którzy na wyjeździe pokonali GKS Osiek Wielki 3:0.

Gole dla naszego zespołu zdobyli Szymon Andrzejak (asysta Eryk Kopaczewski), Krzysztof Czerniak (asysta Szymon Andrzejak), Szymon Andrzejak (asysta Arkadiusz Kukulski).

-Mecz od początku został zdominowany przez naszą drużynę. W 28 minucie Eryk Kopaczewski wyszedł sam na sam z bramkarzem zagrał do Szymona Andrzejaka a ten pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Nasze ataki nie ustawały, w 36 minucie Szymon Andrzejak dośrodkował na głowę Krzysztofa Czerniaka, a ten wpakował piłkę do bramki.

W 40 minucie Arkadiusz Kukulski oddał płaski strzał, piłka odbiła się od słupka, a dobrze ustawiony był Szymon Andrzejak, który zdobył swojego drugiego gola i ustalił wynik spotkania na 3:0. W drugiej połowie gra się zaostrzyła, przez co sędzia pokazał kilka żółtych kartek. Bramki jednak już nie padły.

Nasz zespół zagrał dobre spotkanie. Zachowując czyste konto strzeliliśmy 3 bramki, ponadto mieliśmy jeszcze kilka sytuacji 100%, jednak zabrakło skuteczności-czytamy na stronie zagórowskiego zespołu.