Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Udane skakanie na słupeckiej plaży

Po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni słupeccy Pasjonaci zaprosili miłośników aktywnego wypoczynku do rywalizacji na skonstruowanym przez nich torze przeszkód. Trzeba przyznać, że impreza okazała się bardzo udana.

Skok przez płot. Pod takim hasłem w sobotę z samego rana na słupeckiej plaży rywalizowali sportowcy z naszego regionu i okolic. Nie straszny był im upał oraz trudności, jakie mieli do pokonania. Pasjonaci na czele z Łukaszem Jarząbkiem włożyli mnóstwo pracy i własnoręcznie przygotowali dwa tory przeszkód jeden dla najmłodszych i drugi dla dorosłych uczestników. Doświadczenie zebrane podczas startu w podobnych zawodach pozwoliło im na budowę ciekawych konstrukcji, które musieli pokonać uczestnicy.

Na starcie rywalizacji stanęło 25 zawodników i zawodniczek. Niestety niektórzy z nich nie dojechali. Mimo to walka była zacięta. Najpierw była faza grupowa, w której pod uwagę brany był czas pokonania toru przez każdego z uczestników. Potem ścigali się oni w fazie pucharowej. Z dwóch startujących zawodników wygrywał ten który pierwszy dotarł na metę. Nie było to takie łatwe, gdyż z pozoru niegroźna trasa pokonywana kilka razy skutecznie wyciągała mnóstwo energii z zawodników. Nie obyło się też bez urazów i kontuzji. Przede wszystkim liczyła się jednak dobra zabawa i satysfakcja z udziału w imprezie. Wszystko w przyjaznej i rozrywkowej atmosferze.

Swój tor wielokrotnie mogli pokonywać też najmłodsi. Najlepsi zawodnicy oprócz super medali otrzymali statuetki nagrody, bony i zegarki ufundowane przez firmę Polar. Oprócz tego imprezę sponsorował Konspol Bis, Rehau Polska oraz Studio stylizacji rzęs i paznokci La première , Fit Fun Club i Rolmex. Wspierali ją także Urząd Miasta w Słupcy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oaz Gym Power Fit Center, który zorganizował zawody w wyciskaniu sztangi. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoja Słupca.pl. Już niebawem u nas znajdziecie film z imprezy. Tymczasem poniżej prezentujemy jej dokładne wyniki.

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik Służb Mundurowych, nagrodzony pucharem ufundowanym przez IPA Polska Region Gniezno
Kuba Golak – Pasjonaci/ PSP Słupca

Najlepszy zawodnik gminy Słupca, nagrodzony pucharem ufundowanym przez Wójt Gminy Słupca, Panią Grażynę Kazuś – Mateusz Walczak

Najlepszy zawodnik miasta Słupca , nagrodzony przez Burmistrza Miasta Słupca Pana Michała Pyrzyka
Adam Król – Pasjonaci

Nagroda Specjalna dla najbardziej wyróżniającego się zawodnika
Grzegorz Sarbinowski – Miłosław Biega

Nagroda za najszybsze pokonanie trasy z wynikiem 1:46. Nagroda ufundowana przez firmę Polar
Przemysław Wojtyś – Rebel / Witowo

Klasyfikacja generalna :
Kobiety :
III Miejsce – Dorota Rembiszewska – Pasjonaci
II Miejsce Lidia Śmigielska
I Agnieszka Preiss – Miłosław Biega

Mężczyźni:
III Miejsce : Jarosław Konczarski – KB Kosynier
II Miejsce : Adam Król – Pasjonaci
I Miejsce : Przemysław Wojtyś – Rebel / Witowo

Obszerną fotorelację z imprezy znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *