Zakończyła się rozbudowa ul. Jeziornej, jedna z ważniejszych inwestycji drogowych w gminie Słupca.
0 Realizacja przedsięwzięcia obejmowała m.in. poszerzenie i modernizację jezdni, budowę chodników oraz zjazdów, budowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej, przebudowę sieci światłowodowej i elektrycznej, nasadzenia, a także wprowadzenie rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo uczestników ruchu.
Całkowity koszt inwestycji wynosi 7 500 000,00 zł, z czego 7 125 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład. Wkład własny Gminy Słupca to 375 000,00 zł.
Za realizację zadania odpowiadało konsorcjum firm: BUDMAR Firma Remontowo – Budowlana Gutowski Marcin z siedzibą w Rozalinie, Roma Ruszkowska Zakład Usług Ogólnobudowlanych, Family Park Tręby Stare z siedzibą w Kleczewie – czytamy na stronie Gminy.
FOTO: Gmina Słupca














13 odpowiedzi
Firma która robiła tę drogę nie miała tyłu robotników co chętnych do przecięcia wstęgi. Dramat.
Za wąska ta droga na tyle ludzi do przecięcia wstęgi. Wstydu nie macie.
I jak zwykle inwestycja na kredyt.Zastanowił się ktoś u kogo zaciągamy te dlugi
Piękna droga, dziękujemy!!!
Obserwator chyba pomylił inwestycje:)
Piotrowiczanka ma rację trochę wąska o chodnikach w niektórych miejscach nie wspominając.
Marcin martwisz się tym że masz czy że nie masz?
Moim zdaniem trochę duże prędkości są tu rozwijane i robi się niebezpiecznie.
Coś za coś.
„Przebudowa sieci światłowodowej” – a kiedy światłowód będzie puszczony do ulic przylegających do ul. Jeziornej? Tak samo kanalizacja? Nie wspominając już o częstych przerwach w dostawie pradu. Piotrowice to nie jest dziura na końcu świata, a podstawowych udogodnień brak!
Walczoka nie ma? Gdzie jest Pan Marek.
Walczok już się nie zmieścił Za wąska droga
Nastepny artykul bedzie o jakims wypadku na tej ulicy. Kierowcy myla te jezdnie z autostrada. Patrol ustawic, nie beda sie nudzic..
Droga wam się nie podoba to dziury na dziurze i dziurą podpierane były lepsze??? Do tego ciągle brudne okna od kurzu ubłocone jesienią płoty bramy wybijające się auta wy ludzie jest coś z wami nie tak i piszą tylko ci którzy przy tej drodze nie mieszkali jak wam się nie podoba droga to za gadajcie z panem Mirkiem Sołtysem on ma sprzęt budowlany to szybko ten asfalt zryje i będziecie mieć to co mieliście od dobrobytu wam się w dupach po przewracało.
A gdzie klecha z kropidłem
Przecięcie wstęgi odbyło się w najszerszym punkcie drogi bo by się wszyscy nie zmieścili,a wice to może się zgłosi to top model bo od początku kadencji lansuję się na każdym zdjęciu. Jako mieszkańcy gminy nie płacimy Pani za sesję zdjęciową tylko za pracę na rzecz gminy.
Jeżeli chodzi o panią wice to jest piękna miłą i cudowną osobą i dzięki niej wszystkie zdjęcia są piękniejsze a jeśli chodzi o ciebie CCC to co piszesz to dno bo pewnie sam lub sama jesteś dnem. Ogólnie dziękuje wszystkim za angażowanym za to że mamy piękną drogę.
Znajdź Pajacu zdanie w którym napisałem nieprawdę.