Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ultra Mazury po raz czwarty

Kolejny raz w ultramaratonie na Mazurach wystartowali słupeccy Pasjonaci.

-Chyba śmiało możemy powiedzieć, że mamy już w ekipie samych ultrasów. Miniony weekend pokazał że dla naszej Pasjozgrai nie ma rzeczy niemożliwych, a bariery mamy tylko w głowach.

Już po raz czwarty wzięliśmy udział w kolejnej edycji Ultra Mazury gdzie do zacnego grona ultramaratończyków dołączyły następne osoby mierząc się z dystansem U30 ( tj. 37 km ) , który mimo średniego dystansu na tej imprezie biegowej nie należy do łatwych.

Wysoka temperatura, piach oraz mnóstwo zbiegów i podbiegów potrafią całkiem nieźle sponiewierać. Wynik nie miał jednak najmniejszego znaczenia, liczyła się dobra zabawa, która towarzyszyła nie tylko podczas biegu ale i całego czterodniowego pobytu.

Oczywiście nie samym bieganiem Pasjonata żyje, więc korzystając z przepięknych darów natury i sprzyjającej pogody oddaliśmy się całkowicie mazurskim klimatom wodnym, nie zabrakło oczywiście śpiewu, muzyki, tańca i rozśmieszającej lemoniady.

Cały pobyt po raz kolejny w relaksacyjnym klimacie był możliwy dzięki gościnności Kolory Mazur , gdzie zostaliśmy przyjęci jak rodzina. Aldona dziękujemy Ci bardzo, będziemy wracać- czytamy na stronie grupy.

FOTO: Pasjonaci Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz