Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Umowa na trasę zdrowia podpisana!

Słupca jako pierwsza podpisała umowę na realizację inwestycji w ramach projektu PZU Trasy Zdrowia. Mini kompleks rekreacyjno-sportowy powinien cieszyć mieszkańców miasta i okolic prawdopodobnie już we wrześniu.

Przypomnijmy, ze 127 gmin, które zgłosiły się do konkursu, specjalnie oznakowaną i wyposażoną w proste urządzenia do ćwiczeń trasę otrzyma trzydzieści. W gronie zwycięzców konkursu znalazło się także nasze miasto. Komisja konkursowa w swoim wyborze kierowała się m.in. liczbą potencjalnych użytkowników, różnorodnością i innowacyjnością działań, aktywnością i zaangażowaniem różnych grup mieszkańców biorących udział w warsztatach konsultacyjnych. Ważna była również integracja lokalnego środowiska i udział w realizacji projektu organizacji pozarządowych. Spełnienie tych warunków pozwoli nam już niebawem cieszyć się ze ścieżki, prawie jak za dawnych lat – mówi Arleta Kolska-Hypka z Urzędu Miasta w Słupcy.

 

 

Dodał Michał Pawlęga, animator programu PZU Trasy Zdrowia. – Na razie nie widzę żadnych trudności w realizacji projektu. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i mam nadzieję, że tak będzie do samego końca – skomentował podpisanie umowy w rozmowie z przedstawicielem PZU burmistrz miasta, Michał Pyrzyk. Całą rozmowę przeczytacie na:

http://www.pzutrasyzdrowia.pl/aktualnosc/58/pierwsza_umowa_juz_podpisana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *