Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Urodzinki Jarzębinki

Jak zwykle na początku października swoje święto obchodziło Przedszkole Jarzębinka w Słupcy.

-Corocznym zwyczajem 1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Patrona – Urodzinki Jarzębinki. Z tej okazji przypomnieliśmy sobie przygodę babci Oleny i małej Jarzębinki, głównych bohaterek bajki 
J. Tajca „Jarzębinka”. Każda grupa miała do wykonania specjalne zadanie – przygotować plakat z postacią z bajki „Jarzębinka”, z którym wyśmienicie sobie poradziła.

Nie obyło się też bez wspólnej zabawy z dziewczynką Jarzębinką: rozwiązywania zagadek i tańca w rytm muzyki na świeżym powietrzu. Punktem kulminacyjnym i dużą niespodzianką dla starszych dzieci było wspólne wyjście do kina, aby obejrzeć film animowany pt. „Psi Patrol”. Maluszki natomiast zostały w placówce, gdzie dzięki zaangażowaniu rodziców, z którymi przygotowały niesamowite pojazdy, zabawiły się w „kino samochodowe”.

Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała pyszna pizza i dalsza część atrakcji: przejażdżka na konikach i innych zwierzątkach oraz słodka wata cukrowa. Uśmiech tego dnia nie schodził z twarzy dzieci.

Kolejne urodzinki już za rok, ciekawe czym tym razem nasza patronka nas zaskoczy. Tymczasem życzymy sobie kolejnego optymistycznego i spokojnego roku szkolnego pod patronatem Jarzębinki- czytamy w relacji placówki.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz