Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ustalili przyczyny wypadku w Wólce

Policja zna już dokładny przebieg zdarzenia, do jakiego doszło w Wólce gm. Strzałkowo w niedzielny wieczór. 

Około godziny 19.45 na skrzyżowaniu dróg kierujący Oplem wykonując manewr skrętu z drogi K92 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku jazdy Peugeotowi doprowadzając do czołowego zderzenia pojazdów.

W zdarzeniu ucierpiała pasażerka Opla, którą przewieziono do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, Kierujący samochodami byli trzeźwi. Kierowcy opla policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

. Za nadesłanie zdjęć i krótkiego filmu z miejsca zdarzenia dziękujemy naszym czytelnikom.

 

 

Jak się okazuje to nie jedyne zdarzenia drogowe podczas minionego weekendu. 16 grudnia w Ratyniu około godziny 5.40 kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił jadącą w tym samym kierunku prowcdłowo oświetlonym rowerem 51-letnia kobietę. Rowerzystka z podejrzeniem złamania ręki trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierującemu samochodem zatrzymano prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Z kolei 17 grudnia w Szetlewie około godziny 14.00 mieszkaniec Konina kierując osobowym citroenem, jadąc droga podporządkowaną, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną volkswagenowi doprowadzając do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu obrażeń ciała doznała pasażerka citroena, którą z podejrzeniem złamania kości przewieziono do szpitala. Do szpitala na badania trafił również kierujący tym autem. Policjanci zatrzymali również jedno prawo jazdy. Jak ustalili funkcjonariusze kierującr pojazdami byli trzeźwi.

Najnowsze komentarze
  • Prawka się sypią … Chore, rozumiem poważny wypadek to co innego kara musi być

  • Ja to myślałem ze mandat i pk a nie zabierają prawko . Jestem ciekaw na jaki okres

Dodaj komentarz