Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Utrzymali prowadzenie

Podczas kolejne piłkarskiego weekendu drużyn młodzieżowych z powiatu słupeckiego goli jak zwykle nie zabrakło. W większości w ligowych spotkaniach triumfowały nasze lokalne zespoły.

Mateusz Kaliski, Łukasz Piguła i Krystian Wojtaś zdobyli gole w meczu juniorów starszych Czarnych Ostrowite w Kłodawie. Rywale trafili do siatki dwukrotnie, ale zespół Czarnych odniósł zwycięstwo.Skromnie, bo 1:0 u siebie z Wilkami Wilczyn wygrali z kolei juniorzy młodsi SKP MOS Słupca, a gola na wagę trzech punktów zdobył Kamil Łukasiewicz.Wygrana pozwoliła słupczanom na utrzymanie fotela lidera. 1:5 wygrali również piłkarze ZKS-u, którzy rywalizowali w Golnie. Dwa gole zdobył Daniel Kotuński, a po jednym dołożyli Piotr Łajdecki, Patryk Grochociński i Patryk Adamczewski.Mimo, że do siatki rywali trafili aż cztery razy, to jednak z porażką musieli pogodzić się juniorzy strzałkowskiego Hagardu w meczu z Victorią Września. Punktów w spotkaniu z Psarami nie zdobyli również piłkarze Hetmana Orchowo.

Wysokim zwycięstwem 0:8 w wyjazdowym meczu w Kramsku mogą pochwalić się piłkarze Wojciecha Henke. Gole dla SKP MOS zdobywali Mateusz Spychalski,Michał Walerczyk, Kamil Sikorski,  Konrad Sroka(2) oraz Dawid Kinalski, Jakub Jasiak i Mateusz Grabowski. Z Medykiem przegrali z kolei trampkarze młodsi zagórowskiego ZKS-u.

Do meczu z rywalami z Wrześni bez zawodników rezerwowych przystępowali gracze Mariusza Króla. W ostatniej chwili z powodu kontuzji ze składu „wyleciał” Mateusz Radecki i od początku gospodarze walczyli w osłabieniu. Mimo to długo grali na zero z tyłu, jednak ostatecznie wrześnianie wykorzystali swoją przewagę i strzelając im siedem bramek wygrali całe spotkanie.

Młodzicy SKP SSP swoje mecze rozgrywali w Cieninie Zabornym. Ci starsi bez problemu odprawili swoich rywali z Wrześni. Strzelanie zakończyli już w pierwszej połowie, kiedy zaaplikowali swoim przeciwnikom pięć goli. Trzy z nich zdobył Adrian Ratajczyk, a po jednej dołożyli Jakub Ciesielski i Bartosz Banaszak. W drugiej połowie honorowego gola strzelili goście. Zaraz po tym spotkaniu do gry przystąpili młodzicy młodsi SKP SSP, którzy po trzech bramkach Kacpra Kajdana, a także golach Pawła Kryszaka, Bartosza Pilarskiego i Kamila Czerniejewskiego ograli swoich rywali 6:1

Junior starszy
Górnik Kłodawa-Czarni Ostrowite 2:3

Junior Młodszy
SKP MOS Słupca – Wilki Wilczyn 1:0
Hetman Orchowo-Błękitni Psary Polskie 1:2
Polanin Hagard Strzałkowo-Victoria Września 4:7
Polonia Golina – ZKS Zagórów 1:5

Trampkarz Starszy
Warta Helenów – SKP MOS Słupca 0:8

Trampkarz młodszy
Medyk Konin-ZKS Zagórów 2:0

Młodzik Młodszy
SSP SKP Cienin – Płomień Nekla 6:1
SKP Słupca – Victoria Września

Młodzik starszy
Górnik Konin I-Polanin Hagard Strzałkwo 3:0 (w.o)

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz