Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Utworzą nowe stanowisko do rejestracji pojazdów

Nowe stanowisko dotyczące rejestracji pojazdów powoła słupeckie Starostwo Powiatowe.

-Starosta powiatu słupeckiego informuje, że mając na celu poprawę jakości obsługi klientów, z dniem 1 września 2019 r.,uruchamia pilotażowo stanowisko w Wydziale Komunikacji i Transportu ds. rejestracji pojazdów – pokój nr 7, dedykowane dla przedsiębiorców, komisów i biur usług celnych- czytamy na stronie Powiatu.

Uważacie, że to dobry pomysł?


Najnowsze komentarze
 • Najpierw to niech będą te stare stanowiska zajęte a nie ciagle sobie panie robią schadzki w pracy po Słupcy a ludzie czekają w kolejce!!!

  • Pewnie ktoś znajomy bardzo potrzebuje pracy.

  • Wydaje mi się ,że stanowisk jest wystarczająco
   tylko zawsze brakuje pań , które tam pracują, raz byłam świadkiem jak w trakcie pracy pani wraca z targu i pokazuje jakie zakupy zrobiła, kolejka stoi panie oglądają i tylko jedna ( chyba za kare) pracuje

 • To znaczy że komis, przedsiębiorca i usługi celne załatwią rejestrację od ręki a ty zwykły szaraku stój i czekaj bo jesteś nikim i stać musisz. Jak otwierają to dla wszystkich a nie wybranych.

 • Żeby poprawić jakość obsługi, należałoby wymienić kadrę tam pracującą, bo panie są bardzo niemiłe, niekulturalne, nie znają słów dzień dobry i do widzenia. Zupełnie jak by pracowały tam za karę. Taka sytuacja trwa tam wiele lat.

 • Właśnie…. kadra do wymiany od dawien dawna. Nic to pracy nie przyspieszy będzie kolejna osoba do pogawędki a kolejki jak były tak będą. Swoją drogą wyjścia na zakupy w czasie pracy ? To ktoś ze starostwa powinien się zająć takimi informacjami

Dodaj komentarz