Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Uwaga kierowcy, rusza strefa płatnego parkowania!

Od jutra za parkowanie na słupeckim rynku oraz w jego pobliżu trzeba będzie płacić. Informację w tej sprawie kierowcy mogli znaleźć dzisiaj za wycieraczkami swoich samochodów.

Strefa płatnego parkowania w Słupcy miała ruszyć dzisiaj. W praktyce zacznie ona jednak obowiązywać od jutra, kiedy zamontowane zostaną parkomaty. Dziś na ulicach, które obejmie strefa, zorganizowana została akcja informacyjna. Pracownicy Urzędu Miasta wkładali za wycieraczki karteczki przypominające o zasadach funkcjonowania strefy. Parking płatny obowiązywać będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17 na ulicach: Poznańska, Plac Wolności, Poprzeczna (na odcinku od Sukienniczej do Mickiewicza), Sukiennicza (od Placu Wolności do Poprzecznej) i Mickiewicza (od Poprzecznej do Placu Wolności). Bilety parkingowe będzie można zakupić w sześciu parkomatach zlokalizowanych na ul. Poznańskiej (naprzeciwko budynku Policji oraz przy skrzyżowaniu z ulicą Matejki), na Placu Wolności oraz na ulicach Sukienniczej i Mickiewicza.


Najnowsze komentarze
  • a kto będzie sprawdzał bilety??

    • Jest zatrudnionych dwóch pracowników.

  • Zamontowane parkomaty mają dwie wady 1) Nie wydaje reszty 2) Nie obsługuje kart płatniczych, tylko wyliczona gotówka.

  • hehe i od razu zrobilo sie mnostwo miejsc parkingowych :d

  • w końcu się doczekaliśmy – zaparkowanie w tych miejscach w godz 9 – 17 graniczyło z cudem :)

    • a no pewno jak wiocha przyjezdzała do miasta to był problem a jeszcze w szczegulnosci ktos z szeroka dupa

  • Miejsca na rynku znalazły się od ręki przy okazji postawienia parkomatów. Szkoda tylko że na deptaku między księgarnią a rybnym nagle tylu „mieszkańców” parkuje :(

Dodaj komentarz