Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Uwaga! Te pączki przywołują wspomnienia z dzieciństwa!

3 października o 8.00 otwarcie Pączkowni Smak Sprzed Lat w Słupcy! Pączkowni szukaj przy Pl. Szkolnym 16a.

Pączkownia to marka, oparta na rodzinnej tradycji i własnej, sprawdzonej recepturze przygotowywania pączków. – Receptura w naszej rodzinie jest już od 1937 roku – mówi właściciel i dodaje – sama nazwa nawiązuje do przepysznych pączków przygotowywanych przez babcię i tego smaku przywołującego wspomnienia z dzieciństwa. Wtedy w całym domu unosił się niepowtarzalny zapach, a za gotowymi pączkami, w kolejce ustawiała się cała rodzina i sąsiedzi.

– Wiemy, jak ważne jest przywiązanie do tradycji, dlatego wielką wagę przykładamy do tego, aby nasze pączki były wyjątkowe – zaznaczają właściciele i dodają – dlatego właśnie dużą uwagę przykładamy do ręcznego sposobu wykonania i sposobu ich podania. Nasze pączki przygotowane są z najwyższej jakości starannie wyselekcjonowanych produktów.

Marka od kilku już lat prężnie działa w Polsce i zagranicą, a na mapie Wielkopolski, skąd się wywodzi osiągnęła spektakularny sukces. Mieszkańcy Śremu, Wągrowca, Jarocina, Środy Wlkp., Obornik, Wrześni, Kościana, Gniezna, Koła, Kluczborka, Knurowa, Szamotuł i Książa Wielkopolskiego zakochali się w ciepłych, domowych  pączkach. Świadczą o tym długie kolejki i wierni Klienci.

 

Tajemnica produkcji pączków

Podstawą jest ciasto, a tajemnica tkwi w proporcji składników, które łączą się w jednolitą i zbitą masę. Dalej ciasto dzieli się na tzw. presy, odważone kawałki, które nadziewane są marmoladą.

Uformowane pączki trafiają do garownika, gdzie nabierają objętości. Z garownika trafiają do smażenia, następnie lądują w pomadzie, a stamtąd już prosto do sprzedaży na półki Pączkowni i wasze rodzinne stoły.

 

Zapraszamy na otwarcie Pączkowni

Tego dnia serwować będziemy pączki z nadzieniami: powidła śliwkowe i kinder bueno.

Kto ma słabość do wspomnień z dzieciństwa, koniecznie musi wpaść na pączka jak za dawnych lat! Macie sporo czasu żeby do nas wpaść! Otwarci będziemy do 18.00 lub do ostatniego pączka.

Stronę nowej Pączkowni w Słupcy znajdziecie TUTAJ.

 

*Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *