Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

V Bieg Peowiaka Trail w Zagórowie

W sobotę w lesie w Kościołkowie wystartowała kolejna edycja jedynego leśnego biegu w naszym Powiecie.

Wydarzenie jak zwykle poświęcone był pamięci członków Polskiej Organizacji Wojskowej z Gminy Zagórów. Tym razem zorganizowano je około miesiąc wcześniej niż zwykle.

Na starcie 10- kilometrowej trasy przebiegającej przez malownicze tereny lasu w Kościołkowie stanęło w sumie 92 uczestników.

Najszybszy okazał się Mirosław Wilczewski, który na metę dotarł z czasem 42:35, drugi był Krzysztof Przybylak, a trzeci Mirosław Marszałkowski. Wśród pań triumfowała Dominika Grzelczak z czasem 45:03, druga była Agnieszka Wilczewska, a trzecia Katarzyna Szambelan. Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Nie zabrakło również innych nagród i wyróżnień. Imprezie organizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie jak zwykle towarzyszyła świetna atmosfera. Najważniejszy był sam udział i chęć zmierzenia się z wymagającą trasą.

 

 

– Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom V Biegu Peowiaka Trail, władzy samorządowej, darczyńcom, rodzinie peowiaków, strażakom z OSP Zagórów wraz z Młodzieżowa Drużyną Pożarniczą, motocyklistom z Grupy Motocyklowej Zagórów i Grupy Motocyklowej Gajory, wolontariuszom, firmie Yo&Go Events, zespołom Zakładu Gospodarki Komunalnej i Usług Wodnych, Szkoły Kostaneckich i Szkoły Podstawowej; KGW z Gminy Zagórów, Stowarzyszeniu „Łomowianki”, TPZZ, Klubowi Seniora, Małemu Co Nieco, Bartkowi Plucińskiemu i Grzegorzowi Żelkowi za zorganizowanie wydarzenia i wspaniałe przedpołudnie i południe – komentują organizatorzy.

 

 

*materiał sponsorowany

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *