Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

VI Mundial dla Patryka w Zagórowie

Dla nich mundial odbywa się co roku. Już szósty raz w Zagórowie pod tą nazwą rozegrany został charytatywny turniej piłki nożnej. Podczas imprezy zbierano środki na operację Patryka Radnego.

6-letni mieszkaniec Poniatówka w Gminie Słupca cierpi na rzadką chorobę, która w znaczący sposób utrudnia mu normalne funkcjonowanie.

Koszt zabiegu to około 500 000 zł. Do tej pory udało się zebrać 370 000. Około 80 000 zł to efekt Mundiali dla Patryka w Zagórowie.

 

 

Zainteresowanie wydarzeniem co roku jest duże. I tym razem do rywalizacji stanęło 16 zespołów. Oprócz tych lokalnych nie brakowało gości z nieco dalszych stron. Choć to impreza charytatywna wynik też ma znaczenie.

Oprócz wpisowego na pomoc Patrykowi trafią również środki z licytacji. Wśród nich jak zwykle nie brakowało ciekawych rzeczy. Najcenniejsze były koszulki piłkarskie z autografami samych zawodników.

W sumie udało się zebrać 26 261,75 zł. Więcej informacji na temat chłopca oraz tego jak mu pomóc znajdziecie na jego stronie na Facebooku TUTAJ.

 

Wyniki:

1. Słodcy Chłopcy
2. ATN Okna
3. Lenie Zagórów

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Patryk Dowbusz
Najlepszy strzelec: Eryk Kopaczewski
Najlepszy bramkarz: Jan Różański

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz