Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

VII Mundial dla Patryka w Zagórowie

Kolejny raz piłkarskie zmagania dla Patryka Radnego w celu zbiórki środków na jego leczenie rozegrane zostały w Zagórowie.

Chłopiec jest mieszkańcem Poniatówka w Gminie Słupca. Choruje na tak zwaną Klątwę Ondyny. Choroba w znaczący sposób utrudnia mu normalne funkcjonowanie.

Podczas snu potrzebuje specjalnego respiratora. Rozwiązaniem jest kosztowna operacja. To właśnie na ten cel trafią zebrane w sobotę w Zagórowie środki.

– Za nami już VII Edycja Mundialu Dla Patryka! Już na samym początku brakuje nam słów żeby opisać wszystko to co wydarzyło się wczoraj w Zagórowie! Zaczniemy więc od zebranej kwoty, która wyniosła aż 26 275,36 zł !

Gratulacje! Po raz kolejny rekord z poprzedniego roku został pobity! (2023: 26 261,75 zł). W turnieju wzięło udział 12 drużyn, to właśnie ich wpisowe przyczyniło się do zebrania tak dużej kwoty! Dziękujemy Wszystkim drużynom za udział w rywalizacji i realną pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie Patryka! Bez Was nie było by tego wydarzenia!

Wyniki:1. Sarna Team 2. Sokół Mieścisko 3. Galacticos & ATN Okna Nagrody indywidualne: Najlepszy zawodnik: Jakub Ciesielski, Najlepszy strzelec: Radosław Modlibowski, Najlepszy bramkarz: Hubert Kałmucki.

 

 

Dziękujemy rodzicom Patryka i jego rodzinie. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli nas po przez przekazanie Fantów na Licytację, Nagród na Loterię, Usług filmowych i fotograficznych , Ciast Ciepłych posiłków do strefy Gastronomicznej!

Dziękujemy Kibicom za dzielne i głośne wspieranie zawodników, oraz Chojne Datki do Mundialowych Puszek! Dziękujemy: Zespołowi Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie za darmowe udostępnienie Hali!

Na samym końcu dziękujemy Organizatorom: Rafałowi Sobczakowi i Tomaszowi Kruszynie. Wolontariuszom: Monice Wiatrowskiej, Marcie Kruszynie-Czajce, Dagmarze Zamiatale, Magdzie Wiatrowskiej, Karolina Nowińskiej, Patrycji Woźnej-Lewandowskiej, Weronice Woźniak, Magdzie Cieśla, Pawłowi Kruszynie! Jesteście Wspaniali!

Razem na pewno się uda! Dziękujemy! – czytamy w w informacji podsumowującej wydarzenie.

 

FOTO: Twoja Słupca.pl/Tomasz Kruszynya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *