Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W Cieninie pobiegną dla Julki

11 czerwca br. w Cieninie Zabornym odbędzie się czwarta edycja biegu „Cienińska szóstka”. Biorąc udział w imprezie pomóc można chorej Julce.

Bieg organizowany jest przez gminę Słupca we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Cieninie Zabornym. Pomysłodawcą i dyrektorem zawodów jest Hubert Pokrop.

Podobnie jak w latach poprzednich, impreza rozpocznie się od biegów przedszkolaków. Po nich wystartują uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Następnie odbędzie się tzw. Bieg Vipów na dystansie 1 km. Po jego zakończeniu wystartuje rajd Nordic Walking (3 km), a na końcu bieg główny (6 km). Przed startem biegu głównego przeprowadzona zostanie wspólna rozgrzewka.

Wszyscy, którzy ukończą bieg główny otrzymają na mecie pamiątkowy medal, a na najlepszych czekać będą puchary i statuetki. Każdy zawodnik będzie mógł wziąć również udział w losowaniu nagród rzeczowych.

W ramach biegu prowadzona będzie zbiórka dla Julii Borowiec. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo – rdzeniową odcinka lędźwiowo – krzyżowego i już w pierwszym dniu życia przeszła operację plastyki przepukliny. Obecnie, przygotowuje się do operacji odkotwiczenia rdzenia kręgowego, która pomoże uzyskać poprawę jej stanu zdrowia oraz przyspieszy proces rehabilitacji. Każde 10 zł z opłaty startowej (40 zł) przeznaczone zostanie na leczenie Julki.

Zgłoszeń do poszczególnych biegów dokonywać można poprzez formularz elektroniczny dostępny TUTAJ. Znajduje się tam również szczegółowy regulamin imprezy. Biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów od godziny 8:00 do 11:30 w budynku OSP. Bieg główny wystartuje o 13:10. Zapraszamy!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz