Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W Dolanach piknikowanie połączyli z bieganiem

Piknik rodzinny połączony z IX Biegiem Przedszkolnym zorganizowany został w Dolanach w ZSP w Ratyniu w Gminie Lądek.

-26 maja to wspaniała data, która kojarzy Nam się z Dniem Mamy. Jednak w tym roku dla Przedszkola w Dolanach był to wyjątkowy dzień. Obchodzono zarówno Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka, czyli Dzień Rodziny. Piknik rozpoczęto przedstawieniem przygotowanym przez dzieci pt.: „Zwierzęta na łące”.

Wzruszające piosenki oraz wierszyki sprawiły, że rodzice nie kryli radości. Dzieci otrzymały wielkie brawa, a następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Kolejnym etapem był IX Bieg Przedszkolny, w którym uczestniczyły całe rodziny. Puchar zdobyła rodzina Bartczaków oraz Szymków. Na dzieci na mecie czekały upragnione medale. Pierwsze trzy miejsca w kategorii Mężczyzna i Kobieta zostały nagrodzone.

Rozstrzygnięto również konkurs Rodzinny pt. „Moja rodzina jest wyjątkowa” , zorganizowany przez Przedszkole w Dolanach w ZSP w Ratyniu. Prace były różnorodne, kreatywne – dlatego komisja w składzie Pani Renata Nowak, Pani Marzena Jurga oraz Pani Renata Sobieraj miały naprawdę trudne zadanie.

Jeszcze raz ogromne podziękowania za podjęcie się tego wyzwania. Rodziny otrzymały wspaniałe nagrody, których by nie było gdyby nie Sponsorzy.
Podczas pikniku na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. Zabawa na dmuchańcach, poczęstunek przygotowany przez Rodziców oraz Przedszkole, wata cukrowa, popcorn, a nawet lody! Uśmiech na twarzy dzieci nie schodził do samego wieczora!

Przedszkole w Dolanach Serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom za ogromne serce i przekazanie funduszy na nagrody podczas Biegu oraz Konkursu. Radość dzieci była przeogromna, szczególnie podczas wręczania nagród za osiągnięcia sportowe. Rowery, hulajnogi oraz pufy były wielkim zaskoczeniem. Lista sponsorów ujęta została na zdjęciu. Jeszcze raz Przedszkole Dziękuje!

Podziękowania należą się również Rodzicom za włożony trud oraz chęć współpracy z Przedszkolem w Dolanach. Na koniec należy wspomnieć również o Pracownikach oraz Dyrekcji ZSP, którzy włożyli ogrom pracy, aby ten dzień był niezapomniany dla wszystkich.

Szczególne podziękowania należą się Ochotniczej Straży Pożarnej w Dolanach za zabezpieczenie trasy biegowej oraz za udostępnienie placu OSP podczas imprezy!-czytamy w informacji placówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *