Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W dziewięciu bez punktów

Do niezbyt udanych początek rudny wiosennej zaliczą seniorzy SKP Słupca. W sobotę przy Gajowej gracze Przemysława Pawlaka ulegli u siebie Nielbie Wągrowiec 0:1.

Mecz w Słupcy od początku był dość chaotyczny w wykonany gospodarzy. Gracze Przemysława Pawlaka mieli problem w dłuższym utrzymaniu się przy piłce i konstruowaniu składnych akcji.

Bardziej wychodziło to gościom, którzy jednak nie przekuli tego w prowadzenie do przerwy. W pierwsza połowie domagali się oni odgwizdania jedenastki, reklamując zagranie piłki ręką, kiedy w polu kranym przewrócił się Tomasz Koziorowski.

Już wtedy w meczu nie brakowało ostrych strać z obu stron. Niestety podobnie było w drugiej części.

Taka gra spowodowała, że słupczanie mecz kończyli w dziesiątkę. Po dwie żółte kartki obejrzeli Igor Kuźniewski i Tomasz Koziorowski, a mecz urazem okupił Michał Lorencki.

Najlepszą okazje do zdobycia gola na 1:0 miał Piotr Witowski, który w sytuacji sam na sam nie trafił jednak w bramkę. W samej końcówce w zamieszaniu w polu karnym goście zdobyli zwycięskiego gola, którego autorem był Rafał Leśniewski.

-Kolejny trudny mecz za nami, chociaż łatwych chyba nie będzie w tej lidze. Przez większość czasu mieliśmy to spotkanie pod kontrolą, może nie stwarzaliśmy licznych sytuacji ale zespół z Wągrowca rownież. W pierwszej połowie to zespół Nielby miał więcej piłkę, natomiast druga część spotkania to naprawdę dobra gra naszego zespołu, dwie sytuacje bramkowe ale niestety w tym momencie tracimy zawodnika za czerwoną kartkę.

Grając w dziesiątkę tracimy bramkę, za chwilę dostajemy kolejną czerwoną kartke i mecz kończymy w dziewiątkę. Nie da się zdobyć punktów z zespołem, który walczy o III ligę grając w dziewięciu. Mamy pewne problemy, z którymi musimy sobie poradzić. Cel zespołu jest jasny, jeszcze dużo meczów przed nami i dużo punktów do zdobycia.

Mam nadzieję, że złapiemy swój rytm i zaczniemy seryjnie punktować. Za tydzień jedziemy do wicelidera, to dobry teren do zdobycia punktów- mówi trener SKP, Przemysław Pawlak.

Za tydzień na wyjeździe SKP zagra z Mieszkiem Gniezno.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz