Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W hołdzie wielkiemu Polakowi

27 kwietnia w Watykanie odbędzie się kanonizacja Jana Pawła II. Aby upamiętnić to niezwykłe wydarzenie oraz oddać cześć Papieżowi Polakowi w gminie Strzałkowo ogłoszono konkurs plastyczny poświęcony jego pamięci.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich chętnych z terenu gminy Strzałkowo. Pracę można wykonać w dowolnym formacie i technice (rysunek, szkic, wydzieranka, collage, itd.) a następnie dostarczyć do ks. Michała Grupy do 18 kwietnia. Na odwrocie należy umieścić następujące dane: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, nazwa szkoły i adres. Uwaga, każdy wykonawca może złożyć tylko jedną pracę. Zgodnie z regulaminem oceniane będą m.in. oryginalność pomysłu, estetyka wykonania, zgodność z tematem oraz integralność pracy z jej tytułem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas koncertu, który odbędzie się 27 kwietnia w Strzałkowie.

Organizatorami konkursu są: ks. Michał Grupa- wikariusz parafii św. Doroty w Strzałkowie oraz Samorząd Uczniowski ZSP w Strzałkowie. Patronat objęli wójt gminy, Dariusz Grzywiński i proboszcz parafii, ks. Józef Warczak.
Więcej informacji uzyskać można na stronie www.parafiastrzalkowo.strefa.pl oraz pod numerem tel. 721306865. Zapraszamy do udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *