Szukaj
Close this search box.
Szukaj

W Okręgówce bez punktów

Dwie ligowe porażki w sobotę poniosły nasze drużyny grające w rozgrywkach Konińskiej Klasy Okręgowej.

ZKS Orły Zagórów na własnym boisku uległy Strażakowi Licheń 0:1. – Niestety w meczu ze Strażakiem Licheń rozegraliśmy jedno z najsłabszych spotkań w tym sezonie. Graliśmy zbyt wolno i chaotycznie przez co nie potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacji pod bramką i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:0.

W drugich 45 minutach obraz naszej gry się nie zmienił, a po prostej stracie piłki i kontrataku gości było 0:1. Około 80 minuty piłka w polu karnym odbiła się od ręki obrońcy z Lichenia, jednak sędzia nie wskazał na 11 metr.

Do końca nic się już nie zmieniło, przegrywamy drugie spotkanie w rundzie wiosennej i jak najszybciej musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu – czytamy na stronie zespołu z Zagórowa.  Za tydzień na wyjeździe nasza drużyna zmierzy się z GKS-em Sompolno.

W Zbiersku 0:2 z tamtejszym CKS przegrali z kolei Czarni Ostrowite. W sobotę gracze Damiana Augustyniaka zagrają u siebie z Wilkami Wilczyn.