Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W oryginalny sposób uczcili Święto Niepodległości

Zespół rajdowy Kamena Rally Team wraz z grupą ORLEN Żelazny oraz 31 Bazą Lotnictwa Taktycznego przygotował specjalny spot upominający Narodowe
Święto Niepodległości – 11 Listopada.

-Narodowe Święto Niepodległości jest upamiętnieniem wydarzeń, które miały miejsce w 1918 roku. Właśnie wtedy Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość.

Wyjątkowy spot wyróżnia jedna z najbardziej ekstremalnych flag polski – do jej stworzenia wykorzystano Dakarowy pojazd POLARIS prowadzony przez mistrzów Europy w rajdach terenowych, który przy prędkości 150km/h ciągnął za sobą czerwony dym.

Tuż nad nim przeleciał samolot grupy akrobatycznej Żelazny z białym dymem osiągając ok 250km/h. Spektakularną scenę zakończył przelot myśliwca F16 z prędkością ok 1tys.

Jak podkreślają organizatorzy tej akcji Tomek Białkowski i Darek Baśkiewicz-Możliwość realizacji tego projektu przy współpracy z tak wyjątkowymi grupami to dla nas zaszczyt.

Tym filmem chcemy pokazać jak ważną role w życiu Polaków odgrywa to święto ale również symbol jedności zespołów na pozór niezwiązanych ze sobą. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu – zapewniamy że warto- czytamy w komunikacie zespołu.

Film możecie zobaczyć TUTAJ.

 

FOTO: Kamena Rally Team


Brak komentarzy

Dodaj komentarz