W Cieninie Zabornym rozegrany został VI turniej plażowej piłki siatkowej.
W turnieju mogły wystartować pary składające się tylko z zawodników niezrzeszonych w klubach siatkarskich.
Do rywalizacji przystąpiło dwanaście par, które w wyniku losowania podzielone zostały na trzy grupy.
Do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze pary z każdej grupy plus dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Nagrody i puchary ufundowała wójt Gminy Słupca Grażyna Kazuś.
Zawody sędziował oraz przeprowadził gminy koordynator sportowy Paweł Barański. Dla wszystkich uczestników OSP w Cieninie Zabornym ufundowało ciepły posiłek.
Oto jak przedstawiały się wyniki:
Grupa A
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Kuba Kuchowicz/Szymon Golak 2:0
Kacper Woźniak/Kamil Michalak – Antoni Sequeria/Igor Matuszak 2:0
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Kacper Woźniak/Kamil Michalak 2:0
Kuba Kuchowicz/Szymon Golak – Antoni Sequeria/Igor Matuszak 2:0
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Antoni Sequeria/Igor Matuszak 2:0
Kuba Kuchowicz/Szymon Golak – Kacper Woźniak/Kamil Michalak 2:1
Grupa B
Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki – Tomasz Szklarek/Jakub Ciesielski 2:0
Hubert Pokrop/Artur Kuchowicz – Łukasz Królikowski/Krzysztof Depczyński 2:0
Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki – Hubert Pokrop/Artur Kuchowicz 2:0
Tomasz Szklarek/Jakub Ciesielski – Łukasz Królikowski/Krzysztof Depczyński 2:1
Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki – Łukasz Królikowski/Krzysztof Depczyński 2:0
Tomasz Szklarek/Jakub Ciesielski – Hubert Pokrop/Artur Kuchowicz 1:2
Grupa C
Marcin Silski/Jacek Sadłocha – Krzysztof Kruszyński/Łukasz Ślugaj 2:0
Jakub Burda/Oskar Zawodny – Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk 0:2
Marcin Silski/Jacek Sadłocha – Jakub Burda/Oskar Zawodny 2:0
Krzysztof Kruszyński/Łukasz Ślugaj – Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk 0:2
Marcin Silski/Jacek Sadłocha – Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk 2:0
Krzysztof Kruszyński/Łukasz Ślugaj – Jakub Burda/Oskar Zawodny 0:2
Ćwierćfinały
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Kacper Woźniak/Kamil Michalak 2:0
Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki – Hubert Pokrop/Artur Kuchowicz 2:0
Marcin Silski/Jacek Sadłocha – Kuba Kuchowicz/Szymon Golak 2:0
Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk – Tomasz Szklarek/Jakub Ciesielski 2:0
Półfinały
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Marcin Silski/Jacek Sadłocha 0:2
Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki – Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk 2:1
Mecz o 3 miejsce
Robert Iwiński/Marek Jabłoński – Łukasz Graczyk/Sebastian Orczyk 1:2
Finał
Marcin Silski/Jacek Sadłocha – Łukasz Boczar/Arkadiusz Dębicki 1:2