Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W ścisłej czołówce

Damian Przybył uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy reprezentował Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w finale konkursu o Zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”. Jak się okazało poradził sobie bardzo dobrze.

Uczeń drugiej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej na kierunku mechanik pojazdów samochodowych jest już zwycięzcą regionalnego etapu XIV edycji konkursu„Bezpiecznie od startu”.Do zmagań na szczeblu ogólnopolskim przystąpiło 45 uczestników, laureatów etapów regionalnych. Organizatorem konkursu jest Związek Rzemiosła Polskiego i Państwowa Inspekcja Pracy we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Jego finał  miał miejsce 15 maja w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie.Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia podstawowego z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa, psychologii oraz zasad ergonomii. Damian po raz kolejny udowodnił, że pasja oraz systematyczna praca mogą zaowocować sukcesem, bowiem w klasyfikacji indywidualnej osiągnął bardzo wysoki wynik, który uplasował go w pierwszej dziesiątce najlepszych na szczeblu ogólnopolskim. Wyjazd był również okazją do zwiedzania stolicy. Do konkursu przygotowali go nauczyciele Justyna Lisowska i Krzysztof Łyskawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *