Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W słupeckiej Komendzie przepracowała niemal 33 lata

Komendant Powiatowy Policji w Słupcy wraz z policjantami podziękował za wieloletnią współpracę i pożegnał pracownicę Elżbietę Włodarczyk, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Ela dała się poznać jako przesympatyczny oraz oddany i solidny pracownik, którego miejscowym mundurowym z pewnością będzie brakowało.

Pani Elżbieta Włodarczyk przeszła na emeryturę pod koniec ubiegłego roku. Z powodu pandemii nie było możliwości zorganizowania dla niej oficjalnego pożegnania.

Dlatego Pani Ela otrzymała jeszcze raz specjalne zaproszenie od Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy na uroczystość , na której była najważniejszym gościem. Policjanci i pracownicy cywilni na czele z insp. Romanem Ciesielczykiem oraz mł.insp. Janem Rabiejem złożyli jej serdeczne życzenia, podziękowali za długie lata poświęcone pracy oraz przekazali pamiątkowe upominki.

Szef słupeckiej jednostki przekazał szanownej Emerytce również specjalne życzenia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Jako pracownik cywilny Pani Ela przepracowała w słupeckiej komendzie niemal 33 lata jako sprzątaczka. Zawsze uśmiechnięta i uczynna, sumiennie wykonywała swoje obowiązki.

Pani Elu! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Będziemy o Pani z pewnością pamiętać!

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz