Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W Starostwie odnowili biura Wydziału Geodezji

W Starostwie Powiatowym w Słupcy zakończony został remont pierwszej części biur należących do Wydziału Geodezji.

-Od 10 stycznia 2022 r. (poniedziałek) dla Klientów zostanie otwarte Geodezyjne Biuro Obsługi – wejście D.

Ważnym jest, aby stanowisko pracy korzystnie wpływało na dobre samopoczucie i efektywność. Dlatego też, władze powiatowe dbają, aby systematycznie polepszać warunki pracy urzędników samorządowych, ale przede wszystkim komfort obsługi Klientów.

Biura Wydziału Geodezji wymagały gruntownej interwencji w funkcjonalność i design, i tak też się stało. Geodezja po remoncie jest przestronna i jasna. Pracownicy otrzymali nowe miejsca pracy, przy których będą mogli swobodnie przyjmować interesantów.

Nowe biura wizytował starosta Jacek Bartkowiak, wicestarosta Czesław Dykszak, sekretarz urzędu Mariola Landowska wraz z zastępcą kierownika Wydziału Geodezji Kamilą Przybolewską.

Pod koniec ubiegłego roku zakończył się remont biur Wydziału Oświaty i Promocji. Zmodernizowany został także Wydział Księgowości, gdzie pojawiły się nowe szafy na dokumenty oraz nowe biurka.

Wcześniej nowy wygląd otrzymały również biura Wydziału Organizacyjnego. Natomiast od stycznia 2020 roku funkcjonuje, w budynku głównym, Biuro Obsługi Klienta, którego praca jest wysoko ocenia przez Klientów Starostwa- czytamy na stronie Starostwa.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • Pani Landowskiej nie widać na zdjeciu.

    • Może nie miała czasu, żeby się ustawić do zdjęcia, bo może organizuje diabetologa dla mieszkańców powiatu, bo od nowego roku już nie ma diabetologa w powiecie. Ortodonty zresztą też.

  • a miał być remont z wymianą tynków włącznie bo ducha starych pryków na stołkach nie da się wymienić musi ich Pan do siebie…

Dodaj komentarz