Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„W trakcie jazdy wystrzeliły dwie opony”. Pomogli strażacy.

Pomocy pasażerom uszkodzonego pojazdu udzielili strażacy z OSP Piotrowice.

-O wyjątkowym pechu może powiedzieć rodzina, która podróżowała w piątkowy wieczór przez Piotrowice z przyczepą campingową.

W trakcie jazdy wystrzeliły dwie opony w przyczepie. Dzięki opanowaniu kierowcy zestawu, udało się bezpiecznie zatrzymać pojazd.

Będąc akurat w remizie, pomogliśmy kierowcy bezpiecznie zjechać na plac OSP, oraz oświetliliśmy teren w celu demontażu uszkodzonych kół- relacjonują strażacy z OSP Piotrowice.

FOTO: OSP Piotrowice


Najnowsze komentarze
  • Podejrzane. Dwie opony na raz i obok remizy gdzie ktoś akurat był. Pachnie ustawką pod newsa na FB. Tylko żeby aż przebijać opony ludziom dla sławy i lansu? ;)

    • Jaki Ty Marti45 musisz być głupi/a. Ty tak sobie coś piszesz,bo chcesz zabłysnąć czy masz jakieś żale, że strażacy pomagają bezinteresownie ludziom? Jaka sława? Jaki lans? Zajmij się lepiej czymś pożytecznym Detektywie Monk :D

  • No i widać niewiedzę komentującego. Opona nie wystrzeli od przebicia jej. Opona strzela ze wzgledu na jej stan techniczny, wiek, przegrzanie, obciążenie. Druga sprawa wstydził bym sie pisać taki komentarz, który defakto bezpodstawnie oczernia jednostkę OSP Piotrowice !

Dodaj komentarz