Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W Wawrzynki w tenisa

Wawrzynkowy Turniej Tenisowy dla dzieci i młodzieży już za nami. W sobotę 10 sierpnia, przez 6 godzin, blisko 40 najmłodszych tenisistów w wieku od 4 do 16 lat rywalizowało między sobą w poszczególnych grupach wiekowych na kortach Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego.

W I grupie zwyciężył Paweł Wolicki przed Bartkiem Szymaszkiem i Julitą Kotów. W II grupie mieliśmy samych zwycięzców: Kubę Parusa, Jasia Kowalewskiego, Marysię Kowalewską, Mateusza Kulczyckiego, Jasia Cichomskiego, Leona Czaronka, Amelkę Maćkowiak, Nikolę Maćkowiak i Michasię Wolicką.

W grupie III, wśród dziewcząt najlepsza była Olka Ziemska przed Kają Sobczak a wśród chłopców wygrał Michał Bereszyński przed Oliwierem Sobczakiem, Jędrkiem Podgórnym, Ignacym Czaronkiem i Witosławem Sobczakiem.

W grupie IV najlepszym tenisistą został Marcel Pietrowicz przed Kiarą Baśkiewicz, Majką Majdą, Zuzią Rdesińską, Julką Andrzejewicz, Amelką Sobczak, Wojtkiem Sikorskim, Olafem Majdeckim.

W grupie V wśród młodzieży trium odniosła Ania Bereszyńska przed Ignasiem Czechowskim i Oliwierem Andrzejewiczem. Kolejne miejsca zajęli Emil Sikorski, Olka Sikorska i Mateusz Ratajczyk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Turniej prowadzili trenerzy tenisa Radek Bartkowiak i Adam Bartkowiak. Organizatorami turnieju i sponsorami nagród był Urząd Miasta w Słupcy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy oraz Słupeckie Towarzystwo Tenisowe.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz