Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

W Wólce jak na Oscarach

Ścianka zdjęciowa, złote statuetki i czerwony dywan- to nie relacja z tegorocznej gali Oscarów ale Dzień Patrona w szkole podstawowej w Wólce.

Od 18 lat szkoła podstawowa w Wólce nosi imię Henryka Sienkiewicza. W tym roku, z okazji Dnia Patrona, po raz drugi przyznano Henryki, czyli specjalne nagrody dla uczniów i przyjaciół szkoły. Wśród uczniów otrzymali je: Filip Kowalski w kategorii Mistrz Pięknego Czytania i Amelia Hejna w kategorii Mistrz Wiedzy o Patronie. Oprócz nich statuetki odebrali również: Dariusz Grzywiński (Mistrz Organizacji), Lidia Śmidowicz (Mistrz Elegancji), Irena Maciejewska (Mistrz Wsparcia), Tadeusz Krotoszyński (Mistrz Bezinteresowności), Małgorzata Kędziora (Mistrz Życzliwości), Agnieszka Skweres- Płocka (Mistrz Życzliwości) i Marlena Kukawka (Mistrz Bezpieczeństwa). O tym jak wielkie emocje towarzyszyły gali przekonywał jeden ze zwycięzców, Filip Kowalski.

 

 

Podczas uroczystości wręczono też stypendium wójta gminy Strzałkowo za najlepsze wyniki w nauce. Tym razem otrzymała je uczennica klasy czwartej Klaudia Mamet, która uzyskała średnią 5,0.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz