Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wakacyjne zabawy z muzyką

Letnie wakacje powoli zbliżają się do końca i już za dwa tygodnie uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny. Póki co, najmłodsi wciąż korzystać mogą z wolnego i atrakcji, które w ramach przerwy od nauki oferuje im Miejski Dom Kultury w Słupcy.

W pierwszym tygodniu sierpnia, o czym już pisaliśmy, organizatorzy akcji „Lato z MDK” postawili na zajęcia plastyczne, w drugim na muzyczne animacje i zabawy dla dzieci. Najmłodsi pod okiem Krystiana Bartczaka, właściciela Centrum Kultury Muzyk w Słupcy, mogły przez kilka dni bawić się muzyką, poznając przy tym jej tajniki i rozwijając swoje talenty.

Krystian Bartczak

 

 

Uczestnikom, taka forma spędzenia wolnego czasu bardzo przypadła do gustu. Dla części z nich była to po prostu dobra zabawa, inni już teraz chcieliby spróbować swoich sił, np. w grze na instrumencie.

 

 

Akcja „Lato z MDK” potrwa do końca wakacji. W tym czasie przewidziano jeszcze m.in. seanse bajek oraz turnieje gier elektronicznych na dużym ekranie kina Sokolnia, warsztaty muzyczne ze szkołą muzyczną Yamaha, czy warsztaty muzyczne Zumba, które poprowadzi Paulina Szygenda. Szczegółowy program akcji na stronie internetowej MDK w Słupcy.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *