Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Walczy o tytuł najpopularniejszego strażaka

Druh Zdzisław Baśkiewicz, prezes OSP Ostrowite bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na Najpopularniejszego Strażaka Ochotnika. 

W całej zabawie chodzi o to, aby wyróżnić tych, którzy w sposób szczególny pracują na co dzień dla lokalnej społeczności, angażują się w życie swojej miejscowości, edukują, a przede wszystkim ratują życie, często narażając własne. Jednym z kandydatów jest reprezentant powiatu słupeckiego.

Zdzisław Baśkiewicz W OSP służy od ponad 40 lat. Ze strażą po raz pierwszy zetknął się jako 14-latek. Obecnie od 2011 r. pełni funkcję Prezesa OSP Ostrowite. Łączy działalność pożarniczą z pracą społeczną. Za służbę został odznaczony brązowym i srebrnym znakiem związku OSP RP. W krótkiej kadencji udało mu się pozyskać m.in.środki na nowy wóz bojowy dla jednostki o łącznej wartości 670 tys. zł.

Na naszego kandydata można głosować wysyłając SMS o treści OSP.50 na numer numerem 72355. Głosowanie trwa do 30 lipca, do północy. Na tych, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca, czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości około 32 000 zł.  Równolegle do 20 lipca można jeszcze zgłaszać kolejnych kandydatów . Zgłoszenia, zawierające imię i nazwisko, jednostkę OSP, dane kontaktowe, krótki opis można nadsyłać na adres: plebiscyt@glos.com.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz