Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Walka o awans! Austria Wiedeń kolejnym rywalem Lecha w LK

Lech Poznań ma przed sobą decydujące starcie w fazie grupowej Ligi Konferencji. Jeśli Kolejorz pokona na wyjeździe Austrię Wiedeń, a Villarreal nie przegra na swoim obiekcie z Hapoelem, to podopieczni Johna van den Broma, awansują do fazy pucharowej. Zapraszam na zapowiedź tej rywalizacji.

Lech Poznań

Lech Poznań po 4 rozegranych meczach w ramach Ligi Konferencji ma na swoim koncie 5 wywalczonych punktów. Sytuacja tego zespołu w tabeli jest całkiem korzystna. W teorii możliwe jest, że nawet remis w tej rywalizacji będzie w stanie znacząco przybliżyć Kolejorza do awansu. Wiele będzie jednak zależało od wyniku w rywalizacji Villarrealu z Hapolem, ponieważ tam Lech będzie potrzebował wygranej zespołu z Hiszpanii. Aby jednak nie spoglądać na inne stadiony, wystarczy skoncentrować się na sobie i wygrać z Austrią Wiedeń.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań. Wynik 4:1 nie oddawał jednak realnego obrazu tego starcia. Była to wyrównana potyczka, w której ekipa gości stworzyła sobie nawet więcej dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Zdecydowała jednak przede wszystkim skuteczność, której nie brakowało wtedy piłkarzom z Poznania. Gospodarze oddali 5 celnych strzałów na bramkę przeciwnika, z czego aż 4 zakończyły się golem.

 

Austria Wiedeń

Piłkarze z Austrii do tej pory tragicznie spisują się w rozgrywkach Ligi Konferencji. Mają na swoim koncie zaledwie jeden wywalczony punkt, a dodatkowo strzelili tylko jedną bramkę i 10 razy wyjmowali piłkę z własnej siatki. Pomimo tak słabej dyspozycji od początku rozgrywek nadal mają realne szanse na wywalczenie awansu do kolejnej rundy. Wystarczy, że przed własną publicznością wygrają z Lechem Poznań, a następnie na wyjeździe pokonają Hapoel, a Kolejorz nie będzie w stanie wygrać z Villarrealem. Prawdę mówiąc, nie jest to wcale wykluczony scenariusz. Patrząc na kursy proponowane przez zakłady bukmacherskie, zwycięstwo tego zespołu z Lechem Poznań jest całkiem prawdopodobne.

 

Oferta zakładów bukmacherskich

W ofercie zakładów bukmacherskich na to spotkanie są już dostępne kursy główne. Podobnie jak w pierwszej rywalizacji faworytem tego spotkania są piłkarze z Polski. Tym razem jednak przeliczniki są bardziej wyrównane, niż miało to miejsce w Poznaniu.

Interesującą propozycją zakończenia się rywalizacji, mogą być typy z wynikiem btts. Austria Wiedeń w każdej z 3 ostatnich rywalizacji zanotowała taki rezultat. Lech Poznań ma na swoim koncie 3 takie wyniki w 4 poprzednich spotkaniach. Biorąc pod uwagę fakt, że oba zespoły zagrają w tym spotkaniu o awans, wierzę, że jest to możliwy scenariusz z oferty polskich zakładów bukmacherskich.

Więcej sportu na naszej stronie!

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

 

*Artykuł sponsorowany