Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Walka się jeszcze nie skończyła

Porażka w sobotnim meczu z Jokerem piła dała ekipie SPS Słupca drugie miejsce w Wielkopolskich rozgrywkach III ligi siatkówki. W-ce mistrzostwo, które niewątpliwie jest dużym sukcesem otwiera przed naszymi siatkarzami szansę na grę w II lidze.

Po przegranym meczu w Pile SPS musiał zwyciężyć u siebie by cieszyć się z ligowe triumfu. Słupecką halę w sobotę wypełnili kibice, którzy przez całe spotkanie wspierali miejscowy zespół. Niestety tego dnia rywale byli poza zasięgiem, a słupczanie ulegli im 3:1. (22:25, 25:19, 17:25, 20:25). -W całym meczu zabrakło w naszych szeregach po trochu z każdego siatkarskiego elementu. Przez zdecydowaną większość spotkania nie byliśmy w stanie poruszyć przyjmujących Jokera, którzy niemal każdą zagrywkę odbierali w punkt, dzięki czemu spokojnie kończyli swoje ataki bardzo często wykorzystując przewagę warunków fizycznych na środku siatki– czytamy na oficjalnej stronie stowarzyszenia.

Słupczanie zajęli drugie miejsce w Wielkopolsce co należy uznać za wielki sukces. Na tym ich tegoroczna siatkarska przygoda się jednak nie kończy. Drugie miejsce daje bowiem szansę walki w barażach o wyższą klasę rozgrywkową. Już w piątek nasz zespół wybierze się na turniej do Koszalina. -Nie wiemy jak grają rywale, oni zapewne nie znają nas. Najważniejszą sprawą będzie teraz walka do końca i nie załamywanie się po ostatniej przegranej. Mamy jeszcze do wygrania trzy spotkania i będziemy robić wszystko, aby podróż przez pół Polski nie poszła na marne. Trzymajcie więc kciuki bo sezon jeszcze trwa!- zapewniają siatkarze.

Zdjęcia z sobotniego spotkania znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz