Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Warsztaty ratowniczo- survivalowe

Jak radzić sobie ze stresem w sytuacji zagrożenia oraz udzielić pomocy poszkodowanemu- tych i wielu innych umiejętności będzie można nauczyć się podczas warsztatów ratowniczo- survivalowych, które w sobotę odbędą się w Słupcy.  

Organizatorami warsztatów są: firma Kamaro Medical Service oraz Wielkopolska Szkoła Survivalu. W programie, oprócz kwestii związanych z bezpieczeństwem (postępowanie z osobą nieprzytomną, resuscytacja krążeniowo- oddechowa, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, itd.) także wiele atrakcji dla młodszych uczestników. Wśród nich m.in. konkursy przeciągania liny, wiązania węzłów ratowniczych czy krzesania iskier, a także mapa skarbów i rozpoznawanie dzikich roślin jadalnych. Specjaliści od survivalu podpowiedzą również co zrobić w przypadku zagubienia się oraz jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych.

Warsztaty zostaną przeprowadzone 17 maja od 9-15 przy stanicy nad Jeziorem Słupeckim. Jak zapowiadają organizatorzy, impreza odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegółowy program na plakacie poniżej. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *