Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

WATIS nowym partnerem zespołu rajdowego Kamena Rally Team!

Mistrzowie Europy w rajdach terenowych FIA CEZ Tomasz Białkowski oraz Dariusz Baśkiewicz, czyli zespół Kamena Rally Team poszerzają grono swoich partnerów o sieć stacji benzynowych WATIS.

Watis Sp. z o.o. debiutuje w motosporcie i to od razu na poziomie Europejskim! Dynamicznie rozwijająca się polska sieć stacji paliw WATIS podpisała umowę partnerską z zespołem na sezon 2024/25. Już wkrótce będzie można zobaczyć tę współpracę na blisko 100 stacjach na terenie Polski.

Zespół Kamena Rally prowadzi w zestawieniu, po wygranej pierwszej rundzie w Hiszpanii –  Baja Extremadura. Przed nimi Włoska runda Italian Baja zaplanowana na pierwszy weekend lipca. Nasz sezon to nie tylko udział w Pucharze Europy FIA, ale również szereg innych rajdów, działań i wydarzeń w których bierzemy udział. W naszym kalendarzu swoje miejsce ma również runda Pucharu Świata, odbywająca się w Szczecinie oraz rajdy na terenie Europy.
Nas i naszych partnerów można spotkać na imprezach motoryzacyjnych – między innymi na Poznań MotorShow.

Wydarzeniami, które nas szczególnie wyróżniają są udziały w pokazach lotniczych, gdzie wraz z grupami Demo Tiger Team, Helisolution i Grupą Akrobacyjną Żelazny tworzymy spektakularne pokazy z udziałam myśliwca F-16 czy helikoptera bo105. Nie możemy również nie wspomnieć o licznych akcjach z naszym partnerem medialnym – Radiem Eska.

Podjęcie współpracy z polską siecią stacji paliw Watis to dla nas kolejne cenne wyróżnienie. Jesteśmy przekonani że sezon 2024/25 to dopiero początek naszej wspólnej przygody – mówią członkowie zespołu.

Przypomnijmy również, że w obecnym sezonie zespół rywalizuje w Pucharze Europy FIA (European Bajas Cup), który składa się z pięciu rund:

02-04/05 TT Dehesa Extremadura
04-07/07 Italian Baja
08-11/08 HunGarian Baja
19-22/09 Baja TT Sharish
07-09/11 Baja Troia

 

TEKST/FOTO: Kamena Rally Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *