Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wawrzynkiewicz: Starostwo robi wielką fetę otwarcia budowy drogi na prywatnych gruntach. Starostwo: Taka jest procedura.

Pretensje do Starostwa Powiatowego dotyczące jego zdaniem bezprawnego wejścia na swoje grunty ma jeden z rolników posiadający nieruchomość przy nowobudowane drodze na odcinku Powidz – Niezgoda oraz Niezgoda -Kochowo.

Piotr Wawrzynkiewicz z Polanowa pojawił się w piątek podczas oficjalnego rozpoczęcia budowy. Podczas konferencji prasowej próbował dopytać się dlaczego przedstawiciele firmy Budimex weszli na grunty, których jak twierdził własność jest nadal nieuregulowana.

Nie otrzymał jednak odpowiedzi. O temat samego zainteresowanego pytaliśmy już po zakończeniu uroczystości.

 

 

Zupełnie inaczej całą sprawę tłumaczy Jacek Dranikowski, kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa w słupeckim Starostwie.

Jego zdaniem wszystkie procedury zostały dochowane, a cała inwestycja przebiega zgodnie z prawem.

 

 

Symboliczne łopaty wkopane. Zainaugurowali budowę nowych dróg do Powidza.


Najnowsze komentarze
  • O jak by to było na złowrogiej Białorusi ale by sie podniósł klangor , ale tu wrogie przejęcie własności jest normalną procedurą. Propaganda wyprała już ludziom mózgi, nie wiedzą już co twoje to i moje.

  • Brawo panie Bartkowiaku !

  • Zawiadomić odpowiednie organy, skoro weszli na prywatne pole.
    Panie starosto znowu przypał . Weź Pan w końcu zejdź z tego stanowiska i nie kompromituj się.

    • Za ten kawałek nieużytku dostał sporą kasę, ale ciągle mu mało. Ciekawe dlaczego inni nie przyszli tylko ten jeden. Pieniacz myśli, że wycygani więcej.

  • Nic tak mnie nie irytuje jak urzędnicy. Wszyscy urzędnicy.

Dodaj komentarz