Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wędkarze koła Mostostal Słupca zakończyli sezon

Dziś nad Jeziorem Słupeckim wędkarze z Koła nr 14 PZW Mostostal Słupca rozegrali zawody „Na zakończenie sezonu 2021”.

-W szranki stanęło 19 uczestników. Sędzią głównym zawodów był Kol. Ryszard Jóźwiak. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 800 i po czterech godzinach sędzia sygnałem ogłosił koniec zawodów. Ważenie ryb odbywało się na stanowiskach, po czym wszystkie złowione ryby zostały uwolnione. Pogoda dopisała, ryby brały jednak umiarkowanie.

Sklasyfikowanych zostało 15 zawodników, pozostali nie złowili ryby. Po analizie wyników komisja sędziowska ogłosiła zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajął Kol. Marian Wieczorek, który złowił 18 ryb o łącznej masie 2670g, drugie miejsce zajął Kol. Grzegorz Wieczorek z wynikiem 2585g (16 ryb), a trzeci był Kol. Michał Frąckowiak, który złowił 2015g (15 ryb). Kolejne miejsca w dziesiątce zajęli Koledzy – Krzysztof Bachorski, Marcin Frąckowiak, Mateusz Miśkiewicz, Sylwester Woźniak, Artur Kamiński, Grześkowiak Zygmunt i Józef Dybała.

Po gratulacjach i przekazaniu nagród najlepszym zawodnikom zawody zakończyły się tradycyjnym, wspólnym grillem- relacjonuje Olgierd Nowicki, prezes Koła nr 14 PZW Mostostal Słupca.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz