Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wesołe wakacje z ANAMR-em

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „ANMAR” zrealizowało w okresie od 9 do 15 sierpnia projekt pt. „Wesołe Wakacje z Latem 2021”, w którym uczestniczyło 34 dzieci z Powiatu Słupeckiego.

Uczestnicy wyjazdu przebywali w miejscowości Poronin, gdzie mieli zapewnione liczne atrakcje, w tym: pobyt na Termach w Szaflarach, zwiedzanie Zamku w Niedzicy oraz Muzeum im. Jana Pawła II w Wadowicach. Ponadto wśród atrakcji nie zabrakło wjazdu wyciągiem na Gubałówkę, skąd można było podziwiać piękną panoramę Tatr oraz spływu tratwą po rzece Dunajec.

Nie zabrakło również pieszych wycieczek po najbliższej okolicy oraz zajęć pod opieką socjoterapeuty.

Zadanie realizowane było przy wsparciu partnerów projektu: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupcy oraz Klubu Dziecięco – Młodzieżowego działającego przy Urzędzie Miasta Słupcy.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy wsparciu środków Gminy Miejskiej Słupca, przeznaczonych na realizację wojewódzkiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych skierowanych dla dzieci i młodzieży z grup ryzyka.

 

TESKT/FOTO: ANMAR


Brak komentarzy

Dodaj komentarz