Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wiatr zniszczył ich dom. Proszą o pomoc.

O pomoc w naprawie swojego domu zniszczonego przez wichurę prosi rodzina z Imielna w Gminie Zagórów.

-W nocy 30 stycznia 2022r. w wyniku wichury doszło do zerwania dachu sufitów i uszkodzenia elektryki z naszego domu, który nie był ubezpieczony.

Nasza sytuacja materialna nie pozwala na pełne pokrycie kosztów naprawy domu. Jesteśmy załamani proszę pomóżcie nam się podnieść z tej tragedii.

Prosimy o pomoc, liczy się każda złotówka. Nasz cel to 20 000 złotych. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!- czytamy na stronie zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ.

 

Wiatr szalał w Gminie Zagórów. Największe szkody w Imielnie.

 


Najnowsze komentarze
  • To nie był dom. Ci państwo mieszkają u rodziców.To był budynek gospodarczy w którym zmieniono dach ,nie było w nim nawet tynków. Budynek w którym zaczęto remont, nie wydaje mi się że to aż taka tragedia, nie stracili dachu nad głową bo nigdy tam nie mieszkali , trochę naciągana historia. Mają gdzie mieszkać a ten budynek dopiero zaczęli przekształcać . Pozdrawiam tych którzy nie znają sytuacji .

  • Dla Ciebie to nie tragednia a dla nich tak. Nie znasz sytuaci to nie pisz i nie utrudniaj. Uwaza bo Ciebie moze spotac cos gorszego i zycze Ci zeby nikt Ci nie pomogl, karma wraca predze czy pozniej.

  • Leon bardzo wredny ten Twoj wpis. Jestes pewnie dobrym znajomym lub sasiadem skoro wiesz jak wyglada w srodku. Zrzutka jest po to by zbierac na niej na potrzebne rzeczy, ludzie tutaj maja rozne historie i kazdy ma prawo zbierac na to na co go nie stac i na co potrzebuje. Ci ludzie mogli taka zrzutke zlozyc bez wichury maja do tego prawo. Na tej zrzutce jest zbiorka rowniez na dach w naszym rejonie koninskim, ten dach jest ubezpieczony mimo to kwota zbiorki wynosi 30 tys i maja juz spora sume widocznie w okolicy maja szczerych i wyrozumialych ludzi czego niestety nie mozna powiedziec o Imielnym i okolicy.

Dodaj komentarz