Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wiedzą, jak zjeść słonia po kawałku

 Uśmiechnięci, zadowoleni i świadomi zupełnie nowych rozwiązań – tak seniorzy z gminy Strzałkowo zakończyli udział w dwumiesięcznych warsztatach rozwoju osobistego, które zorganizowano w Bibliotece Publicznej w Strzałkowie.

Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Biblioteka, wiedza i seniorzy”. Wszystko zaczęło się z początkiem lutego. Uczestnicy spotkań dowiedzieli się m.in. czym jest skuteczna komunikacja, czy też, jak efektywnie zarządzać swoim czasem. Jak mówiła nam prowadząca spotkana w ramach wolontariatu, Marlena Wysocka, z każdym tygodniem przybywało zainteresowanych swoim rozwojem osobistym.

 

 

Po nastrojach seniorów podczas ostatniego spotkania, śmiało można było stwierdzić, że warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy już pytali nawet, kiedy znów będą mogli się spotkać. Pani Katarzyna, mieszkanka Strzałkowa będzie mile wspominać czwartki spędzone w bibliotece. Co wniosły te spotkania do jej życia?

 

 

Uczestnicy warsztatów wyszli z biblioteki z certyfikatami, które wręczyli wspólnie dyrektor placówki, Małgorzata Grzelak z wójtem gminy, Dariuszem Grzywińskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *