Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Słupcy

Hala MOSiR jak co roku była sercem słupeckiego sztabu WOŚP. Przez całe niedzielne popołudnie odwiedziły ją tłumy mieszkańców naszego miasta i regionu.

Wydarzenie otworzył koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej  z mażoretkami. Następnie na scenie prezentowały się inne zespoły i dzieci ze słupeckich przedszkoli. W międzyczasie licytowano wiele ciekawych gadżetów.

W hali jak zwykle znaleźć można było stoiska wielu stowarzyszeń i organizacji takich jak między innymi Wielkopolscy Fani Motocykli, Policja, Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, czy Stowarzyszenie ds. Walki z Nowotworami oraz Chorobami Układu Oddechowego im. dr. Romana Grzeszczaka. Wszyscy zbierali środki w ramach orkiestrowej akcji.

Chętni mogli również zobaczyć wystawy broni oraz wziąć udział w zawodach strzeleckich organizowanych przez Słupecką Organizację Strzelecką FORT. Nie zabrakło loterii fantowej, strażackiego żurku, słodkości, fotobudki, czy dmuchańców dla dzieci.

 

 

To tylko jedne z wielu działań, które zorganizowane zostały podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupcy. W międzyczasie piłkarze rywalizowali w turnieju zorganizowanym przez MOSiR, a koszykarze w zmaganiach przygotowanych przez STK Grom. Swoją cegiełkę do zbiórki dorzuciły też Morsy Słupca „Borowinka”. Wszystkich inicjatyw nie sposób wymienić. Całość koordynowali Miejski Dom Kultury i Urząd Miasta w Słupcy.

Najważniejszym punktem niedzielnego koncertu była licytacja złotego serduszka. Tak jak przed rokiem najwięcej zaproponowali za nie Piotr Druchliński i Karol Podgórny z rodzinami. Kwota okazała się rekordowa i wyniosła 20 500 zł. O ostatecznym wyniku zbiórki poinformujemy na naszej stronie.

Wkrótce u nas również film z tego wydarzenia. Tymczasem możecie oglądać obszerną galerię zdjęć.

 

 

Rozbili bank dla Złotego Serduszka WOŚP

 

Znamy zwycięzców loterii podczas 32. Finału WOŚP w Słupcy

 

Grubo ponad 100 000 zł na WOŚP w Słupcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *