Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wielki sukces naszych małych aktorów

Grupa „Wiewiórki” z słupeckiego przedszkola „Miś” zdobyła główną nagrodę w konkursie „Anioły 2019” w Kazimierzu Biskupim. Komisja nagrodziła również trzy inne zespoły z naszego powiatu.

21. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej „Anioły 2019” odbył się wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim.

Udział w nim wzięło osiem zespołów jasełkowych z powiatów: słupeckiego i konińskiego.

Komisja artystyczna pod przewodnictwem instruktora teatru z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie Pauliny Pachulskiej – Wojdak przyznała nagrodę główną grupie „Wiewiórki” z przedszkola nr 2 „Miś” w Słupcy (instruktor Dorota Świerczek) oraz trzy równorzędne nagrody, które powędrowały do: zespołu „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy (instruktorzy: Beata Zimniewicz, Natalia Loritz), grupy „Muchomorki” z przedszkola nr 4 „Jarzębinka” (instruktor Maria Król) oraz zespołu „Bez nazwy” ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej (instruktor Joanna Nowakowska).

 

 

Wszystkie nagrodzone zespoły ze Słupcy współpracują na co dzień z Miejskim Domem Kultury w Słupcy: instruktorem teatru Anną Czerniak oraz oświetleniowcem i dźwiękowcem Przemysławem Kwiatkowskim.

Wyróżnionym zespołom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz