Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wielkie gotowanie na urodzinach SMU Strzałkowo 

Do wspólnego gotowania z Ambasadorem wyrobów z Certyfikatem Jakość i Tradycja SMU Strzałkowo zwycięzców urodzinowego konkursu zaprosiła strzałkowska Mleczarnia. 

Live cooking z okazji 78 Urodzin SMU Strzałkowo został zorganizowany w Powidzu. Jednym z jego głównym elementów było wspólne gotowanie z Mateuszem Gesslerem.

W zabawie wzięły udział cztery panie z naszego powiatu, które zwyciężyły w konkursie na hasło reklamowe Spółdzielni. Najpierw jednak przy kuchennym stole stanęli prezesi SMU, którzy wspólnie z szefem kuchni przyrządzali gzik.

Przez całe popołudnie scena, na której gotowali uczestnicy konkursu była oblegana przez publikę, która mogła spróbować wszystkich potrwa przyrządzanych z produktów SMU Strzałkowo. Na końcu również oni wzięli udział w konkursie kulinarnym.

Oprócz tego w przerwie między poszczególnymi daniami zebranych zabawiali bohaterowie Tańca z Gwiazdami, którzy na powidzkiej plaży prowadzili warsztaty taneczne. Nie zabrakło również pokazu sztuk walki i treningu karate dla dzieci, który poprowadziła Agata Zjawińska.

Osobny materiał z warsztatów tanecznych znajdziecie na naszym portalu. Wkrótce też na Twoja Słupca.tv film z całego wydarzenia.

Impreza była współfinansowana z funduszy unijnych: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *