Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wielkie lanie w Strzałkowie

16 drużyn rywalizowało wczoraj w gminnych zawodach sportowo- pożarniczych w Strzałkowie. Zwycięzcy poszczególnych kategorii reprezentować będą gminę w etapie powiatowym.

Strażacy ochotnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenia bojowe. Od początku szyki organizatorom popsuła nieco pogoda. Ze względu na padający deszcz zdecydowano, że dla bezpieczeństwa zawodników wycofane zostaną niektóre przeszkody.

W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych chłopców najlepszy wynik osiągnęła drużyna OSP Strzałkowo. Drugie miejsce przypadło OSP Kornaty, a trzecie OSP Krępkowo. Wśród dziewcząt triumfowała jednostka z Kornat, na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki gospodarzy, czyli OSP Strzałkowo, a podium zamknęła drużyna OSP Krępkowo. W kategorii seniorskiej kobiet zgłoszone zostały tylko dwa zespoły: OSP Strzałkowo i OSP Krępkowo. I tym razem górą były Strzałkowianki. Najliczniejszą grupę stanowili tradycyjnie mężczyźni. Najlepsi okazali się ochotnicy z Szemborowa, tuż za nimi uplasowali się strażacy z Brudzewa, a trzecie miejsce zajęli gospodarze. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary i nagrody, a także awansowali do etapu powiatowego zawodów, który odbędzie się 28 czerwca w Zagórowie.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz