Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wielkie święto ogólniaka

Już dziś wyjątkowy dzień w Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Słupcy. Będą podsumowania, wspomnienia i plany, a wszystko za sprawą zjazdu absolwentów.

Przypomnijmy, w tym roku szkolnym placówka świętuje 90. rocznicę istnienia. Temu jubileuszowi towarzyszyły różnorodne wydarzenia kulturalne, turystyczne i sportowe. Zwieńczeniem całorocznych obchodów będzie III Zjazd Absolwentów, który zaplanowano na 11 czerwca. Od 9:00 do 12:00 potrwa rejestracja uczestników w budynku szkoły. Z kolei na 10:00 zaplanowano mszę świętą w kościele św. Wawrzyńca w Słupcy, a po mszy przemarsz uczestników zjazdu ulicami miasta do gmachu szkolnego. Część oficjalna, jaką zaplanowano na 11:30 w sali gimnastycznej, zakończy się o 14:00. Po obiedzie kolejne atrakcje. To między innymi. spotkania w klasach, zwiedzanie szkoły, spotkania w kawiarence prowadzonej przez uczniów. Na koniec spacer po Słupcy, wspólne biesiadowanie w ogródkach kawiarnianych na terenie LO i Bankiet Absolwentów w sali gimnastycznej LO. Relację z tego wydarzenia zabaczycie na TwojaSłupca.pl


Najnowszy komentarz
  • Bardzo kontrowersyjny patron szkoły, przewrót majowy z 1926r, akurat wielkopolska zdecydowanie stanęła po stronie rządowej, a więc przeciwko Piłsudzkiemu i jego poplecznikom.

Dodaj komentarz