Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wielkie święto w gimnazjum

Uczniowie strzałkowskiego gimnazjum wiedzą, że nauka to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim szansa na lepszą przyszłość. Podczas uroczystości Dnia Patrona siedmioro z nich odebrało stypendia wójta gminy Strzałkowo za najlepsze wyniki w nauce.
Wyróżnienia przyznawane są od lat, zawsze dwa razy w roku, we wszystkich szkołach działających na terenie gminy Strzałkowo. Jak mówi wójt, Dariusz Grzywiński to jedna z tych inwestycji, na które nie żal wydawać pieniędzy.

 

 
W tym roku nagrodzeni zostali: Paulina Mistrzak, Mateusz Chmielewski, Agnieszka Wolek, Weronika Nowacka, Patrycja Zbieranek, Michalina Górska i Kinga Kasprzyk. Szczęśliwi uczniowie odebrali wyróżnienia w obecności władz samorządowych, rodziców oraz nauczycieli i kolegów.

Paulina Mistrzak i Mateusz Chmielewski
 

 
Uroczystość Dnia Patrona połączono również z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Życzeniom i podziękowaniom dla nauczycieli nie było końca, a najlepszym z nich przyznano nagrody dyrektora szkoły. Otrzymali je: Katarzyna Muszyńska, Barbara Wojtkowiak, Beata Wojtkowiak, Dorota Wojtaszak, Agnieszka Węgrzyn, Ilona Trojanowicz, Kamilla Welter, Krzysztof Stefański, Anna Skorniak, Iwona Remik, Ewa Radecka, Jolanta Przygocka, Izabela Malik, Irena Maćkowiak, Maria Hodak, Barbara Gulczyńska, Agata Gierłowska i Jolanta Bednarowicz. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom i uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz