Wielu zawodników ustanowiło nowe rekordy życiowe, a niektórzy także rekordy swoich szkół

Kolejna sportowa rywalizacja zorganizowana została na słupeckim stadionie.

– Kolejne spotkanie w ramach Lekkoatletycznych Czwartków za nami!. Przy pięknej pogodzie młodzi lekkoatleci z naszego powiatu rywalizowali dziś w biegach na 60 m, 300 m i 600 m oraz w konkurencjach technicznych – skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Wielu zawodników ustanowiło nowe rekordy życiowe, a niektórzy także rekordy swoich szkół. Już we wtorek, 2 czerwca o godz. 16:00 zapraszamy na zawody finałowe. Zgodnie z regulaminem każdy zawodnik startuje w jednej konkurencji.

Czekamy na Was! – czytamy na stronie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy.

 

FOTO: PMOS Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *