Na wspólnej wigilii spotkali się członkowie Klubu Seniora w Zagórowie.
– Wraz z gośćmi Romanem Kultermanem – burmistrzem Gminy i Miasta, Ryszardem Sikorskim – przewodniczącym Rady Miejskiej, Łukaszem Parusem – dyrektorem M-GOK oraz gościem specjalnym księdzem proboszczem Witoldem Zielińskim – seniorzy w bardzo licznym gronie spędzili magiczny wieczór – wieczór wigilijny.
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas serdecznych spotkań, czas pełen miłości, refleksji oraz nadziei, to czas wypełniony ciepłem bliskich, to czas w którym zatrzymujemy się na chwilę, to czas kiedy zasiadamy do wspólnego stołu łamiąc się opłatkiem, to czas kiedy składamy sobie nawzajem życzenia, życzenia płynące prosto z serca.
I tak oto seniorzy wraz gośćmi spędzili ten cudowny, magiczny, jeden dzień w roku. A wszystko to miało miejsce w Bistro POLIGON w Trabczynie. Dziękujemy P. Małgosi, obsłudze za pyszne potrawy wigilijne. Dziękuję bardzo wszystkim za obecność za bycie razem. Wesołych Świąt – czytamy na stronie Klubu.
FOTO: Klub Seniora w Zagórowie



















