Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wigilia w Stowarzyszeniu Kobiet “Razem “

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okazja do wspólnych spotkań przy wigilijnym stole.

W niedzielę panie zrzeszone w Stowarzyszeniu Kobiet “Razem” z Kornat podsumowały swoją działalność w mijającym roku i złożyły sobie nawzajem życzenia pokoju w sercach, radości, wytrwałości i nadziei na kolejny dobry rok społecznej pracy na rzecz drugiego człowieka.

W imieniu samorządu Gminy Strzałkowo najlepsze życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok złożyła Pani Wójt Lidia Śmidowicz. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dobroczyńców i darczyńców, którzy na co dzień wspierają przedsięwzięcia Stowarzyszenia.

 

 

Ciepłe świąteczne słowa pod adresem pań skierowali: Prezes LBS w Strzałkowie Tadeusz Krotoszyński, radny powiatowy Andrzej Kasprzyk sołtysi Bartosz Piasecki i Tadeusz Kasprzyk oraz prezes OSP w Kornatach .Filip Skorniak.

Dla wszystkich gosci i pań zarząd Stowarzyszenia przygotował sympatyczne upominki. Za pomoc w organizacji świątecznego spotkania dziękujemy Prezesowi GS “SCh” w Strzałkowie Tomaszowi Karpińskiemu oraz Justynie Bryk ” Usługi Gastronomiczne”.


Najnowsze komentarze
  • A gdzie kartofel prezes stworzenia ,,Razem”

    • Dzień dobry. Z powodu dociekliwości osoby pod nickiem Nie lubię poniedziałku, spieszę poinformować, że pani Zimniewicz, moja ciocia, prezes Stowarzyszenia Kobiet „Razem”, w tym czasie siedziała wraz z najbliższymi przy swojej mamie, a mojej babci, która jest poważnie chora. Z racji tego, że nie jest to pierwszy uszczypliwy komentarz tej osoby, proszę ją o odwagę cywilną i podpisanie się nazwiskiem, bądź chociaż zwrócenie uwagi na poprawność i przyzwoitość formułowanych zdań. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz