Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wigilia Zagórowskiego Klubu Seniora

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią 7 grudnia restauracji u Mirowskich w Zagórowie odbyło się spotkanie wigilijne zagórowskiego Klubu Seniora.

-W wieczerzy wzięli udział burmistrz Gminy Zagórów Roman Kulterman, przewodniczący Rady Miejskiej Zagórowa Ryszard Sikorski, dyrektor MGOK w Zagórowie Łukasz Parus oraz proboszcz parafii Zagórów ks. Witold Zieliński.

Na początku spotkania uczczono minutą ciszy seniorów, których zabrakło przy wigilijnym stole. Święta Bożego Narodzenia to czas, który sprzyja spotkaniom i refleksjom, a przede wszystkim radości z narodzin Syna Bożego. Jest to piękna tradycja, że od lat seniorzy zasiadają przy świątecznym stole, łamią się opłatkiem, kolędują i, co najważniejsze, są ze sobą.

Wspólne śpiewanie kolęd, nawet w trzech językach, uświetnił akompaniament Andrzeja Marciniaka – bardzo dziękujemy za czas poświęcony seniorom.

Barbara Wiatrowska – Przewodnicząca KS wraz z Zarządem podziękowania kieruje do Państwa Mirowskich za pomoc w przygotowaniu smacznej kolacji. Wszystkim członkom Klubu Seniora życzymy Radosnych Świąt, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku-czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz